3.12. 3.kolo Zpč.poháru + finále - VzPi 60, 40

Náš klub uspořádal v Lobzích 3.kolo Zpč.poháru ve vzduchové pistoli s tradičním finálovým závodem ve všech třech kategoriích. Oproti 1.kolu byla tentokráte účast početnější. Startovalo celkem 63 pistolářů a pistolářek ve čtyřech kategoriích. Vše jsme organizačně zvládli velmi dobře, musím pochválit všechny členy našeho klubu, kteří se zapojili při pomáhání.

Z našeho klubu se tohoto 3.kola zúčastnili 4 pistoláři a 5 pistolářek. Jediné, které se dařilo byla Lenka Protivová. V kategorii dorostu skončila s krásným výsledkem 369 b. na třetím místě. Velká pochvala a gratulace ! Ostatním se tolik nedařilo jak v předešlých závodech.

Po skončení kola proběhly finálové závody jednotlivých kategorií. Zde jsme měli trojnásobné zastoupení. V kategorii mužů postoupil ze čtvrtého místa Pavel Skopový. Nedařilo se mu podle představ, vypadl sedmý v pořadí s výsdlekem finále 90,3 b. V kategorii seniorů jsme ve finále zastoupení neměli. Do finále ve třetí kategorii postoupily dvě naše pistolářky. Ze třetího místa Denisa Bezděčná a z pátého místa Lenka Protivová. Úspěšnější byla Denisa Bezděčná, která získala jediný úspěch našeho klubu v 21.ročníku Zpč.poháru. S výsledkem 194,6 b.skončila na druhém místě. Lenka Protivová skončila na šestém místě s výsledkem po finále 108,3 b. I pro ni postup do tohoto finále a umístění je hezkým úspěchem.

Všem úšpěšným moc gratuluji ! Příští víkend nás čeká další sledovaný a jedničkový závod GP Praha.

Na Rajčeti najdete foto