17.12. Vánoční vzduchovka - VzPi 60, 40

Poslední letošní závod pro pistoláře v Plzni uspořádal na Košutce SSK Plzeň-Slovany pod názvem „Vánoční vzduchovka“. Soutěže se zúčastnilo 43 pistolářů a pistolářek ve čtyřech kategoriích.  Tato početná účast svědčí o tom, že tato soutěž má mezi plzeňskými střelci svoje místo. Z našeho klubu si tuto soutěž nenechalo ujít 7 pistolářů a 3 pistolářky.

I když všichni asi spokojeni se svými výsledky na závěr roku nebyli, úspěchem jsou určitě tři třetí místa mimo kategorie seniorů. V kategorii mužů skončil třetí Pavel Skopový výkonem 553 b., bohužel na menší počet středových desítek. První dva závodníci měli stejný výkon. V kategorii žen skončila třetí Zdeňka Strnádková výkonem 355 b.

Nejvíce příjemně překvapili Václav Kuna a Tereza Tomanová v kategorii dorostu. Václav Kuna skončil třetí výkonem 358 b., o dva body za svým osobním rekordem. Hned za ním na čtvrtém místě skončila Tereza Tomanová, která na závěr roku potrvdila stoupající výslednost. Výborným výkonem 356 b. si zlepšila svůj osobní rekord o „osm“ bodů. Moc gratuluju !!!

Nyní si chvilku od soutěží odpočineme a po Novém roce v neděli 8.1. nás čeká 1.kolo Extraligy družstev.

Na Rajčeti najdete foto