11.2. Extraliga družstev - 2.kolo

Extraliga družstev pokračovala 2.kolem, které uspořádal náš klub. Opět se zúčastnilo 12 tříčlenných družstev, která se utkávají proti sobě dle předem stanoveného rozlosování. Vzhledem k tomu, že vedoucí družstev, tak jako při prvním kole zaslali své soupisky předem proběhlo toto kolo časově a organizačně bez problémů do puntíku. Za to bych chtěl všem vedoucím družstev moc poděkovat.

Našemu družstvu se dařilo tentokrát lepší než při prvním kole. Výsledky opět nebyly špatné. V prvním závodě sice prohrálo s družstvem SSK Dukla Plzeň poměrem 22 : 2. Jediné dva body získala Zdeňka Strnádková za krásnou položku 97 b. proti Šárce Jonákové. Zdeňka dosáhla celkového výsledku 357 b., získané dva body i výsledek jsou pro ni určitě úspěchem. Lenka protivová dosáhla výkonu 351 b., bez bodového zisku. Nedařilo se  tolik Tereze Tomanová, která s výsledkem 327 b. určitě nebyla spokojena, také nezískala žádný bod.

Ve druhém závodě si naše družstvo spravilo náladu a chuť. Družstvo SSK Cheb porazilo poměrem 22 : 2. Výsledky u všech našich členů byly velmi dobré. Zdeňka Strnádková si vyrovnala osobní rekord výkonem 365 b. Dosáhla dvou krásných položek 96 a 95 b., získala 6 bodů. Lukáš Jouja pokračoval v pěkných výkonech. Zisk 8 bodů a krásný výkon 361 b. je pro něj určitě úspěchem, i přes nesoustředěný začátek. Lenka Protivová získala také 8 bodů a dosáhla výkonu 358 b. V tabulce skupiny „B“ se naše družstvo posunulo na čtvrté místo. Bude to při posledním kole ještě hodně těžké, ale věřím, že čtvrté místo po pátém závodě naše družstvo udrží. Mám radost z výkonů našeho družstva a moc gratuluju !!!

Příští týden nás čeká závod na Košutce v sobotu, v neděli možná vyrazíme také do Karlových Varů.

Na Rajčeti najdete foto