27.2. Karlovarská liga - VzPi 60, 40 - 10.kolo

V rámci přípravy před blížícím se M ČR jsme po dlouhé době vyrazili do Karlových Varů na poslední 10.kolo Karlovarské ligy ve vzduchové pistoli. Cestu tam i zpět nám provázelo slunečné, takřka jarní počasí, takže jsme se nikam nehonili a jeli v klidu. Závod provázela opět početná účast, byly plné dvě směny. Tři závodníky přes druhou směnu pořadatel nasadil průběžně, nic se nezdržovalo.

Z našeho klubu se zúčastnil jeden pistolář, dvě pistolářky. Čtvrtou členkou naší výpravy byla nová členka Nikola Netolická, která jela zkusit svůj první závod po dvou měsícíh tréninku. Všichni startovali ve třetí kategorii žen, juniorek a dorostu. První tři si jeli prověřit svoji formu před M ČR. Všichni tři úplně se svým výkonem spokojeni nebyli, tak napůl. Co se týče výsledků myslím, že byly u všech tří slušné.

Nejlepšího výkonu dosáhl Lukáš Jouja 355 b. a šesté místo. Zdeňka Strnádková dosáhla výkonu 352 b., skončila devátá. Mám radost ze zlepšení Terezy Tomanové, která dosáhla výkonu 347 b., skončila jedenáctá. Na naší nové člence Nikole Netolické se projevila velká nervozita z prvního závodu. Takže výsledek 254 b. není hodnocen, jela především za atmosférou prvního závodu. Ten zvládla velmi dobře neskončila poslední, byla osmnáctá a to je úspěch. 

Příští týden v neděli nás čeká poslední ostrá prověrka před M ČR, máme poslední kolo Extraligy družstev s finálem o umístění !

Na Rajčeti najdete foto, výsledky najdete zde