10.4. Jarní cena Dukly - LP 60, SP 30 + 30

V Plzni začala nová kulová sezóna prvním závodem pro pistoláře. V neděli proběhl v Lobzích závod „Jarní cena Dukly“ v disciplínách libovolná a sportovní pistole, oba na elektronické terče. Od 9,00 hod. proběhl závod v libovolné pistoli a od 11,15 hod. ve dvou směnách proběhl závod ve sportovní pistoli. Účast na tomto prvním tradičním závodě pro pistoláře v Plzni byla opravdu početná. Na účastnících bylo vidět, že po dlouhé zimní sezóně potřebují na venkovní střelnici za vůní střelného prachu.  Závod proběhl bez problémů, závody s vyhlášením výsledků navazovaly průběžně po sobě.

V libovolné pistoli startovalo 19 pistolářů a 4 pistolářky v jedné kategorii, ve sportovní pistoli 35 pistolářů a 19 pistolářek. Na startu nové sezóny si tento závod nenechali ujít pistoláři z našeho klubu. Na začátku sezóny jsme dosáhli krásných úspěchů především v dospělích kategoriích. Naši mladí pistoláři zatím nestartovali všichni.

V libovolné pistoli skončil na druhém místě Pavel Skopový krásným výsledkem 542 b. Ve sportovní pistoli v kategorii seniorů vyhrál Jindřich Skupa výkonem 569 b., na druhém místě skončil Vlastislav Fiala výkonem 557 b. V kategorii žen skončila na čtvrtém místě Petra Trdličková výkonem 571 b. Na začátek sezóny určitě pěkné výkony. Všem moc gratulujeme !!! Věřme, že během sezóny jich přibude ještě více a přidají se k nim předevšim naši mladí pistoláři a pistolářky.

Nejbližší další závod, který náš čeká je Duklácká sportka mládeže. Ta se koná v úterý 18.4. od 16,00hod.