4.6. Karlovarská liga - SP 30 + 30 - 6.k.

V Karlových Varech proběhlo 6.kolo Karlovarské ligy ve sportovní pistoli. Startovalo v jedné směně celkem 18 pistolářů a pistolářek rozdělených do třech věkových kategorií. Závod probíhal celkem hladce. V polovině otočného terče přišel však silný déšť, který přerušil závod na delší dobu. Pauza se na výkonech některých závodníků projevila. Se dvěma mladými střelci jsem na tento závod vyrazil jako přípravu před 2.kolem ČPTM, které se koná na stejné střelnici. Dařilo se tak napůl.

Příjemně mě překvapila Tereza Tomanová. Dobře zvládla svoji nervozitu a netrpělivost a na druhý její závod ve sportovní pistoli je výsledek 473 b. velmi dobrý. V kategorii dorostu skončila na pátém místě. Lukáš Jouja se trochu pral s technikou, z výsledku 477 b. byl zklamaný. Přesto, pro oba to byla velmi dobrá příprava před jejich důležitým závodem sezóny - 2.kolo ČPTM.