8.7. Klatovský karafiát - SP 30 + 30

V Klatovech proběhla tradiční červencová soutěž „ Klatovský karafiát“ v disciplínách sportovní a libovolná pistole. Závod ve sportovní pistoli byl zároveň 3.kolem Západočeského poháru. Z našeho klubu se tohoto závodu zúčastnili 4 dospělí střelci, 3 dorostenci a 1 dorostenka. Výkony a umístěním si úspěšně vedli tak na půl.

Získali jsme jedno druhé a dvě bramborová - čtvrtá místa. Nejúspěšnější byl Martin Kubeš starší a kategorii mužů a juniorů. Výkonem 556 b. obsadil druhé místo - přes jednu položku na otočném terči byl spokojen. V seniorech skončil na čtvrtém místě Josef Sýkora výkonem 544 b. Další dva naši zástupci Jiří Kupec a Václav Pučelík nebyli se svými výkony spokojeni. Ve třetí kategorii žen, juniorek a dorostu jsme měli čtyřnásobné zastoupení. Druhé čtvrté místo obsadil Martin Pojer výkonem 535 b., zároveň se dostal mezi vyhodnocené. Hned za ním na pátém místě skončil Martin Kubeš výkonem 527 b. Zbývající dva mladí střelci Lukáš Jouja a Tereza Tomanová tentokráte zaostali za svými posledními výkony .

Především Martinu Kubešovi st. gratulujeme za výkon a umístění !!!

Vzhledem k tomu, že z pořadatelského klubu bylo přítomno málo členů pomáhal jsem jako rozhodčí při hodnocení terčů. Proto na Rajčeti je minimálně fotek ze závodu sportovní pistole - foto