20.8. Pohár Lobez + krajský přebor - SP 30 + 30

V Lobzích uspořádal náš klub soutěž „Pohár Lobez“ jako 4.kolo Zpč.poháru v disciplíně SP 30 + 30. Soutěž byla zároveň vypsána jako krajský přebor pro střelce Plzeňského kraje. Za krásného počasí startovalo 26 pistolářů a pistolářek ve třech kategoriích. Na dnešní dobu to není s účastí špatné. Musím však poznamenat, že bývala účast daleko vyšší. Opět jako každý rok jsme náš závod uspořádali na papírové terče, abychom závodníky mohli prezentovat až při příjezdu na střelnici. Vše jsme měli dobře zajištěno, závod proběhl bez problémů. Z našeho klubu se zúčastnilo 7 pistolářů a 1 pistolářka. Svými výsledky většina příjemně překvapila před blížícím se M ČR, které bude druhý víkend v září v Plzni.

V kategorii mužů zvítězil Pavel Skopový výkonem 574 b. V kategorii seniorů náš jediný zástupce Jiří Kupec skončil na osmém místě výkonem 528 b. Ve třetí kategorii se mezi oceněné probojoval Martin Kubeš mladší, který skončil výkonem 552 b. na pátém místě. Velmi příjmeně překvapila v této kategorii Tereza Tomanová, která si výkonem 501 b. posunula hranici osobního rekordu o plných 26 bodů. Moc gratuluji !!!

V krajském přeboru v mužské kategorii zvítězil Pavel Skopový - 574 b., třetí skončil Martin Kubeš starší - 562 b. V kategorii dorostu skončil na druhém místě Martin Kubeš mladší - 552 b., třetí skončil Matěj Zátko  - 548 b. Všem našim úspěšným gratulujeme !!! Příští víkend čeká naše nominované finále ČPTM a KZR, držte palce !!!

Na Rajčeti najdete foto