14.4. Jarní soutěž Dukly - StP 3 x 20, SP 30 + 30

V Plzni začala nová kulová sezóna pro pistoláře i puškaře. SSK Dukla Plzeň uspořádala "Jarní cenu Dukly" v disciplínách StP 3 x 20, SP 30 + 30 a "Jarní soutěž Dukly" v disciplínách LM, SM 60, LM, SM 3 x 40, 3 x 20. Krásné počasí provázelo celý den obě soutěže. Pro pistoláře byl poprvé uspořádán dvojzávod ve standardní a sportovní pistoli, střílelo se na elektronické teče.

Z našeho klubu se zúčastnili pouze pistoláři v obou disciplínách. Ve standardní pistoli dosáhl nejlepšího výkonu Martin Kubeš mladší, který v kategorii mužů a juniorů skončil na osmém místě výkonem 533 b. Druhou kategorii jsme v této disciplíně neobsadili.

Ve sportovní pistoli jsme obsadili tři ze čtyř vypsaných kategorií. Nejlépe si vedli Martin Kubeš starší a mladší. V kategorii mužů a juniorů skončil na šestém místě Jindřich Skupa výkonem 560 b. V seniorech vyhrál Martin Kubeš starší hezkým výkonem 562 b. V kategorii dorostu skončil na čtvrtém“ bramborovém“ místě Martin Kubeš mladší také hezkým výkonem 565 b.

Našim úspěšným blahopřejeme a držíme palce na startu nové kulové sezóny k dalším úspěchům.