14.7. HOPES

V Lobzích proběhl již 28.ročník mezinárodních střeleckých závodů olympijských nadějí v kategorii do 20 let „HOPES“. Ve středu 11.7. byly na programu tréninky všech disciplín, od čtvrtka 12.7. do neděle 15.7. byly na programu soutěže, včetně finálových závodů. Tohoto ročníku se zúčastnilo 384 střelců ze 22 států.

Z našeho klubu byli nominováni v pistolových disciplínách dva pistoláři a jedna pistolářka. Nejhodnotnějšího výkonu dosáhla Lenka Protivová ve vzduchové pistoli - juniorky. Dosáhla krásného výkonu 561 b., skončila na 18.místě. Martin Kubeš a Martin Zátko startovali v disciplínách sportovní a vzduchová pistole - junioři. Martin Kubeš ve sportovní pistoli dosáhl výkonu 545 b. Ve vzduchové pistoli se mu dařilo více, dosáhl výkonu 557 b. - 42.místo. Martin Zátko ve sportovní pistoli dosáhl výkonu 516 b. a ve vzduchové pistoli výkonu 507 b. Všichni tři zvládli atmosféru těchto velkých závodů velmi dobře !!!