1.9. Klatovská sportka - SP 30 + 30

V Klatovech proběhl tradiční zářijový závod „Klatovská sportka“ v disciplíně sportovní pistole. Po krásném počasí posledních dnů závod doprovázela zima, zima a také neustálý drobný déšť. Tyto fakta asi také poznamenala počet účastníků. Závodu se zúčastnilo „pouhých“ 10 závodníků, z toho 8 pistolářů a 2 pistolářky. Je to bohužel smutné, ale je to tak. Pryč jsou doby, kdy na tomto závodě bylo čtyřnásobně více startujících.

Z našeho klubu si tento závod nenechala ujít plná polovina startovního pole závodníků. Do Klatov přijeli 4 pistoláři a 1 pistolářka. Vzhledem k malému počtu startujících byla vyhlášena jedna společná kategorie. Dvěma našim zástupcům se dařilo velmi dobře. Zvítězila Petra Trdličková nádherným výkonem 582 b. a na druhém místě se umístil Martin Kubeš starší také hezkým výkonem 574 b.

Oběma velká gratulace !!!! Do Mistrovství republiky zbývají tři týdny, držíme všem palce v přípravě !!!