14.6. Mezinárodní M ČR veteránů.

O víkendu proběhlo na střelnici v Plzni - Lobzích  „Mezinárodní mistrovství ČR“ veteránů ve sportovní střelbě. Zúčastnilo se celkem 261 závodníků ze 16 států. Celý víkend provázelo soutěže krásné počasí. Zúčastnili se také pistoláři z našeho klubu. Vedli si velmi dobře. Získali celkem 5 medailí na stupních vítězů.

Martin Kubeš starší v prostřední věkové kategorii obsadil druhé místo ve vzduchové pistoli 40 ran s výsledkem 375 b. V disciplíně sportovní pistole 30 + 30 obsadil druhé místo s výsledkem 566 b. Jindřich Skupa ve stejné věkové kategorii v disciplíně sportovní pistole 30 + 30 obsadil třetí místo s výsledkem 562 b. Pavel Skopový v nejmladší věkové kategorii zvítězil v disciplíně sportovní pistole 30 ran s výsledkem 287 b. V disciplíně sportovní pistole 30 + 30 obsadil druhé místo s výsledkem 565 b.

Krásný úspěch pro naše pistoláře v početné konkurenci našich a zahraničních střelců. Gratulujeme !!!