7.8. Pohár Lobez StP 3 x 20, SP 30 + 30, krajský přebor.

Náš klub uspořádal tradiční letní soutěž „Pohár Lobez“ v disciplínách standardní a sportovní pistole. Soutěž byla zároveň krajským přeborem pro střelce z Plzeňského kraje. V disciplíně standardní pistole byla účast menší, zúčastnilo se „jen“ šest pistolářů v jedné kategorii. Ve sportovní pistoli to bylo o mnoho lepší, startovalo 33 pistolářů a pistolářek ve čtyřech kategoriích. Počasí přálo, začali jsme v devět hodin standardkou a sportovní pistoli jsme zakončili v jednu odpoledne vyhlášením výsledků.

Ve standardní pistoli skončil na druhém místě Jindřich Skupa výkonem 549 b. Ve sportovní pistoli v kategorii seniorů zvítězil Jindřich Skupa výkonem 570 b. Na třetím místě skončil Vlastislav Fiala výkonem 541 b. V kategorii žen, juniorek skončila na druhém místě Simona Kocourová výkonem 519 b.

V krajském přeboru jsme získali celkem šest medailí. Ve standardce skončil na druhém místě Jindřich Skupa výkonem 549 b. Třetí skončil Vlastislav Fiala výkonem 514 b. Ve sportovní pistoli kategorie mužů skončil na třetím místě Stanislav Gregor výkonem 557 b. V kategorii seniorů máme krajského přeborníka Jindru Skupu výkonem 570 b. Na druhém místě skončil Vlastislav Fiala výkonem 541 b. a na třetím místě skončil Vladimír Hurt výkonem 520 b.