14.8. Pohár Lobez - StP 20 + 20 + 20, SP 30 + 30

Náš klub uspořádal po roční pauze zaviněné koronavirem tradiční letní soutěž „Pohár Lobez“ ve standardní a sportovní pistoli. Krásné počasí provázelo celou soutěž. Hlad po soutěžích tu určitě je. Ten se projevil i na naší soutěži. Ve standardní pistoli se zúčastnilo 14 pistolářů a pistolářek v jedné kategorii. Ve sportovní pistoli se zúčastnilo 37 pistolářů a pistolářek ve čtyřech kategoriích. Samozřejmě naši pistoláři si tento závod nenechali ujít. Mezi oceněné na stupně vítězů se prosadili tři ze sedmi zúčastněných.

Ve standardní pistoli skončil pod stupni vítězů na čtvrtém místě Jindřich Skupa výkonem 527 b.

Ve sportovní pistoli jsme získali tři medailová umístění. V kategorii mužů juniorů skončil na druhém místě Stanislav Gregor výkonem 561 b. V seniorech zvítězil Jindřich Skupa výkonem 560 b. V kategorii dorostu skončil na druhém místě Tomáš Tilňák krásným výkonem 552 b.  Všem našim úspěšným blahopřejeme.

Příští víkend nás opět v Plzni čeká Akademické M ČR a 3. kolo ČPM, kde v obou soutěžích máme své zástupce, držte palce.