15.1. Lednová vzduchovka - VzPi 60, 40

Na Košutce uspořádal SSK Plzeň - Slovany první soutěž v Novém roce pro pistoláře „Lednová vzduchovka“. Zúčastnilo se 39 pistolářů a pistolářek ve čtyřech věkových kategoriích. Již tradičně se tento druhý závod na Košutce pro pistoláře střílel na osmi elektronických stavech ve čtyřech směnách. Celý závod proběhl bez problémů, výsledky byly vyhlášeny následně po skončení čtvrté směny.

Z našeho klubu si tento závod nenechalo ujít 6 pistolářů a 3 pistolářky. Výsledkově a umístěním se dařilo 3 z nich. Získali jsme dvě prvenství v kategoriích, jedno třetí a dvě čtvrtá místa.

V kategorii mužů zvítězil Pavel Skopový výkonem 562 b. V kategorii seniorů zvítězil Jaromír Smetana výkonem 545 b., díky většímu počtu středových desítek. Závodníci na druhém a třetím místě měli stejný nástřel. Na čtvrtém místě skončil Vlastislav Fiala výkonem 544 b. V kategorii žen a juniorek skončila na třetím místě Zdeňka Strnádková výkonem 358 b. V kategorii dorostu skončila na čtvrtém místě Tereza Tomanová výkonem 336 b.

Všem našim úspěšným gratulujeme a držíme palce příští týden při Chodském čakanu !!!

Na Račeti najdete foto