20.1. Chodský čakan + Kraj.přebor - VzPi, VzPu 60, 40

V Lobzích uspořádal SSK Psohlavec Domažlice již 34.ročník soutěže „Chodský čakan“ v disciplínách vzduchová pistole a puška. Zároveň byl tento závod krajským přeborem pro střelce Plzeňského kraje. Byly časově vypsány tři směny, vzduchová puška probíhala na elektronické terče na 20 stavech, vzduchová pistole na papírové terče na 25 stavech.

Ve vzduchové pistoli jsme z měli našeho klubu početné zastoupení, zúčastnilo se 11 pistolářů a 3 pistolářky. Všichni nebyli určitě se svými výkony spokojeni, přesto ti nejlepší dosáhli hodnotných výkonů. Jedno druhé místo a dvě třetí místa jsou určitě úspěchem pro náš klub.

V kategorii mužů a juniorů skončil na třetím místě Pavel Skopový výkonem 557 b. V kategorii seniorů skončil na druhém místě Martin Kubeš starší výkonem 561 b., na třetím místě skončil Jaromír Smetana výkonem 555 b. V kategorii dorostu skončili naši dva dorostenci a jedna dorostenka těsně za stupni vítězů, přesto jejich výkony byly dobré. Na čtvrtém místě skončil Martin Kubeš mladší výkonem 357 b., na pátém místě skončila Tereza Tomanová stejným výkonem 357 b. a na šestém místě skončil Lukáš Jouja výkonem 356 b.

V krajském přeboru jsme získali celkem 8 medailových umístění. Krajským přeborníkem je Martin Kubeš mladší - dorostenci. Na druhých místech skončilii Pavel Skopový - muži, junioři, Lukáš Jouja - dorostenci, Tereza Tomanová – dorostenky  a Martin Kubeš starší - senioři. Na třetích místech skončili Petra Levá-Strnadová - ženy, Martin Pojer - dorostenci  a Jaromír Smetana - senioři.

Všem našim úspěšným gratulujeme !!! Příští víkend nás čekají závody v Liberci.

Na Rajčeti najdete foto