25.2. Karlovarská liga - 10.k. - VzPi 60, 40

V Karlových Varech proběhlo 10.kolo „Karlovarské ligy“ ve vzduchové pistoli. Dalšího přípravného závodu před blížcím se M ČR se z našeho klubu zúčastnili „jen“ 4 pistoláři. Jarní prázdniny v Plzni a chřipková epidemie udělaly své, možná i mrazivé počasí. Byl jsem i tak trochu nemile překvapen celkovou účastí. Startovalo dohromady na tomto kole „jen“ 28 pistolářů a pistolářek ve čtyřech kategoriích.

Našim čtyřem zástupcům se dařilo tak napůl. V kategorii mužů  a juniorů zvítězil Martin Kubeš starší krásným výkonem 567 b. Na druhém místě skončil Martin Kubeš mladší výkonem 547 b., sám asi čekal trochu lepší výkon. V kategori seniorů skončil na čtvrtém místě Josef Gajda starší výkonem 524 b. Nedařilo se ani v dorostu výkonem Lukáši Joujovi. Skončil sice na krásném druhém místě, ale s výsledkem 351 b. také nebyl spokojen. V celkovém hodnocení tohoto ročníku jsme se na stupních vítězů neumístili. Žádný z našich pistolářů neměl potřebný počet pěti závodů do celkového hodnocení.

Ve středu 28.2 nás čeká 4.kolo Fiala cupu, v sobotu 3.3. závod na Košutce a v neděli 4.3. 3.kolo Extraligy družstev. Ješte je dostatek času a závosdů k přípravě na M ČR.

Na Rajčeti najdete foto