20.8. Pohár Lobez + krajský přebor SP 30 + 30

Náš klub uspořádal v Lobzích soutěž „Pohár Lobez“ v disciplíně sportovní pistole, která byla zároveň krajským přeborem pro střelce z Plzeňského kraje. Závod proběhl za krásného letního počasí. Ve startovním poli se sešlo celkem 22 pistolářů a pistolářek ve třech věkových kategorich. Pryč jsou asi doby, kdy jsme při tomto tradičním závodě mívali dvě plné směny. Přesto 22 startujících není určitě málo. Z našeho klubu si tento závod nenechalo ujít 7 pistolářů a 1 pistolářka. Celkem čtyřikrát se probojovali svými výkony na stupně vítězů.

V kategorii mužů skončil na druhém místě Stanislav Gregor výkonem 567 b. V seniorech zvítězil Martin Kubeš starší výkonem 562 b. V kategorii žen, junorek a dorostu skončil na druhém místě Martin Kubeš mladší výkonem 548 b. a na třetím místě Martin Pojer výkonem 527 b. Všem k umístění a výkonům gratulujeme !!!

V krajském přeboru byly vyhlášeny vzhledem k malému počtu startujících jen dvě kategorie seniorů a dorostu. V seniorech je krajským přeborníkem Martin Kubeš mladší  - 562 b., na třetím místě skončil Vladimír Hurt - 541 b. V kategorii dorostu skončil na druhém místě Martin Kubeš mladší - 548 b., na třetím místě skončil Martin Pojer - 527 b. Také medailistům v krajském přeboru gratulujeme. Příští týden nás čeká finále ČPTM a KZR.

Na Rajčeti najdete foto