27.8. Finále ČPTM, KZR

V Lobzích proběhl finálový závod ČPTM a KZR. Z našeho klubu na tyto finálové závody bylo nominováno 5 pistolářů a 2 pistolářky.

Ve finále ČPTM startovali Lukáš Jouja, Martin Zátko a Martin Pojer. Lukáš Jouja dosáhl z této trojice nejlepšího výsledku a umístění. Startoval jen ve vzduchové pistoli a dosáhl výkonu 357 b., skončil na jedenáctém místě. Oběma Martinům se v obou disciplínách příliš nedařilo. Se svými výkony příliš spokojeni nebyli. Martin Zátko 352 b. a 524 b. Martin Pojer 311 b. a 519 b.

Ve finále KZR startovali Martin Kubeš starší a mladší, Petra Trdličková a Lenka Protivová. Nejlepšího výkonu dosáhla Petra Trdličková ve sportovní pistoli 571 b. a čtvrté místo po základním závodě. Hezkého výkonu dosáhl Martin Kubeš starší ve vzduchové pistoli  - 565 b. a šesté místo po základním závodě je určitě úspěch. Lenka Protivová ve vzduchové pistoli dosáhla 548 b., skončila desátá. Martin Kubeš mladší startoval ve dvou disciplínách. Ve vzduchové pistoli dosáhl 546 b., ve sportovní pistoli dosáhl 557 b.

Ke krásným výkonům našich nejlepších blahopřejeme !!!! Už nás čeká příprava na M ČR, které se koná třetí víkend 22. – 23.9. v Plzni.

výsledky najdete zde