23.9. Mistrovství ČR - kulové zbraně

Tříkrát stříbro, jeden bronz pro náš klub !!!!!

V Lobzích proběhl letošní vrchol domácí kulové sezóny „Mistrovství republiky“ pro rok 2018. Letošní termín konání byl o týden posunut z důvodu proběhlého Mistrovství světa ve sportovní střelbě, které se konalo v Jižní Koreji. Posunutí termínu bylo znát na počasí, bylo citelně chladněji, drobně pršelo, teploty se pohybovaly mezi patnácti až dvaceti stupni.

Z našeho klubu se zúčastnili všichni nominovaní pistoláři a pistolářky, jeden puškař. Toto mistrovství bylo pro náš klub úspěšné. Získali jsme tři stříbrné, jednu bronzovou medaili. Kvalitními výkony jsme k dalším medailím neměli daleko v podobě čtyř čtvrtých míst.

V disciplíně velkorážná pistole kategorie muži obsadilo naše družstvo v sestavě P.Skopový, J.Skupa a M.Kubeš druhé místo výkonem 1687 b. V disciplíně sportovní pistole kategorie ženy postupovala z druhého místa do finále P.Trdličková výkonem 573 b. Po finále obsadila druhé místo výkonem 28 zasáhů. Ve stejné disciplíně kategorie dorostu obsadil třetí místo Martin Kubeš mladší výkonem 565 b. Druhou svoji medaili, tentokráte stříbrnou získal Martin Kubeš mladší v rychlopalné pistoli výkonem 533 b. Na čtvrtých místech se umístili : Martin Kubeš mladší v disciplíně StP 20 + 20 + 20 kategorie junioři výkonem 550 b., ve stejné kategorii družstvo mužů v sestavě Martin Kubeš starší a mladší, P.Skopový výkonem 1639 b. V disciplíně sportovní pistole kategorie muži Martin Kubeš starší výkonem 570 b. Ve stejné disciplíně družstvo v kategorii dorostu v sestavě M.Pojer, M.Kubeš a L.Jouja výkonem 1600 b.

Všem moc gratulujeme !!!!! Nyní si všichni odpočineme a začátken října se všichni vrhnou do tréninku ze vzduchovek.

výsledky najdete zde