3.11. VC Dukly - VzPi 60, 40 - 2.k.Zpč.poháru

V Lobzích uspořádala SSK Dukla Plzeň soutěž „VC Dukly“ ze vzduchové pistole, která byla 2.kolem Západočeského poháru. Tentokráte byla účast daleko větší než před týdnem při 1.kole. Zúčastnilo se celkem 69 pistolářů a pistolářek opět ve čtyřech kategoriích. Věřmě, že účast při 1.kole ovlinily pouze podzimní prázdniny na školách a při 3.kole v sobotu 1.12. to bude minimálně stejné.

Toto kolo si z našeho klubu nenechalo ujít 8 pistolářů a 2 pistolářky. Náš klub byl určitě v početném startovním poli vidět. Svými výkony se mezi oceněné probojovali tři z nich.

V kategorii mužů a juniorů skončil na čtvrtém místě Pavel Skopový výkonem 567 b. Hezkého výkonu dosáhl ve svém druhém závodě na 60 ran Lukáš Jouja, byť v kategorii mužů a juniorů skončil na 18.místě, výkonem 538 b. si vyrovnal osobní rekord. V kategorii seniorů zvítězil Martin Kubeš výkonem 567 b. Na čtvrtém místě těsně pod stupni vítězů skončil Vlastislav Fiala výkonem 537 b. V kategorii dorostu zvítězil Martin Pojer výkonem 358 b.

Všem našim úspěšným blahopřejeme, ostatní musí přidat !!! Sezóna se rozbíhá naplno !!! Příští víkend jsou závody v Liberci a v Karlových Varech.

Na Rajčeti najdete foto