17.2. Únorová vzduchovka - VzPi 60, 40

Na Košutce proběhl třetí pistolový závod „Únorová vzduchovka“ ze vzduchové pistole. Tentokráte jsem nebyl přítomen, takže telegraficky postřehy dle výsledkové listiny. Pořadatele určitě příjemně překvapila účast na tomto závodě. Zúčastnilo se celkem 56 pistolářů a pistolářek ve čtyřech kategoriích. Nejpočetnější byla kategorie dorostu, kde se zúčastnilo 22 dorostenců a dorostenek. Tentokrát se střílelo na papírové terče, při posledním závodě v březnu to bude opět na elektroniku.

Z našeho klubu si tento závod nenechalo ujít 16 pistolářů a pistolářek. Zastoupení jsme neměli jen v kategorii žen a juniorek. Všem se asi nedařilo podle představ, většina našich nových mladých nadějí získávala zkušenosti. Přesto úspěch našich klubových barev byl vidět.

Získali jsme tři umístění na stupních vítězů. Nezklamali tradiční opory Martin Kubeš starší a mladší. Martin mladší skončil v kategorii mužů na třetím místě výkonem 555 b. Martin starší zvítězil v kategorii seniorů krásným výkonem 560 b. Třetí umístění na bedně přidala Tereza Tomanová v kategorii dorostu, kde výkonem 357 b. skončila na třetím místě.

Gratulace všem třem úspěšným !!! Foto určitě bude na příštím závodě, kde budu přítomen.