20.5. Kontrolní sledovaný závod, Kontrolní závod reprezentace - 2.kolo

V Lobzích proběhlo 2.kolo Kontrolního sledovaného závodu (KSZ) a Kontrolního závodu reprezentace (KZR). Z našeho klubu se zúčastnilo 6 pistolářů a 2 pistolářky. Naše klubové barvy byly opět vidět v popředí výsledkových listin a na stupních vítězů - dvě druhá místa, jedno třetí místo, tři umístění ve finálovém závodě.

V sobotní sportovní pistoli kategorie žen dosáhla krásného úspěchu Tereza Tomanová. V základním závodě dosáhla krásného výkonu 555 b. Do finále postupovala z pátého místa. Tam už se tolik nedařilo, skončila na osmém místě se dvěma zásahy. Dvakrát na druhém místě skončil Martin Kubeš mladší. V sobotní sportovní pistoli kategorie juniorů dosáhl krásného výkonu 573 b. V nedělní standardní pistoli kategorie mužů dosáhl také krásného výkonu 568 b. Ve velkorážní pistoli skončil na třetím místě Jindřich Skupa výkonem 577 b. Naši pistoláři dosáhli ještě dvou finálových umístění a to ve vzuchové pistoli kategorie mužů. Jiří Geleti dosáhl v základním závodě výkonu 562 b., do finále postupoval ze šestého místa. Po finále skonči lna šestém místě výkonem 152,6 b. Pavel Skopový dosáhl v základním závodě výkonu 556 b., do finále postupoval ze sedmého místa. Po finále skončil na sedmém ístě výkonem 133,4 b.

Našim úspěšným gratulujeme a držíme palce v dalších kolech !!!

výsledky najdete zde