19.8. 3.kolo ČPTM a Ak. M ČR

O víkendu probělo v Lobzích 3.kolo ČPTM společné pro Čechy a Moravu. Zároveň probíhalo „Akademické M ČR“ pro rok 2019. Disciplíny obou soutěží byly na programu v sobotu a v neděli. Z našeho klubu jsme měli své zástupce jen v pistolových disciplínách obou soutěží.

V Akademickém M ČR startovala Lenka Protivová v disciplíně vzduchová pistole kategorie ženy. Výkonem 541 b. skončila na krásném druhém místě. Gratulujeme !!!

Do soutěže ČPTM se nominovali dva pistoláři a jedna pistolářka. Určitě nejlépe si vedl Jan Kysela. Ve vzduchové pistoli dosáhl výkonu 348 b., skončil na dvanáctém místě. Výrazně lépe se mu dařilo ve sportovní pistoli. Dosáhl krásného výkonu 548 b., skončil na třetím místě. Gratulujeme !!! Jan Tichý startoval ve vzduchové pistoli mimo pořadí, dosáhl výkonu 317 b. Jindra Vejskalová závod ve sportovní pistoli nedokončila.

Hned po skončení tohoto kola byla provedena nominace na finále ČPTM za 14 dní opět v Plzni.

Z našeho klubu byli nominováni.

Jan Kysela sportovní pistole vzduchová pistole
Jan Tichý   vzduchová pistole

výsledky najdete zde