13.9. Jarní cena Dukly StP 20 + 20 + 20, SP 30 + 30

Proběhla poslední generálka před M ČR, v sobotu se konala odložená soutěž „Jarní cena Dukly“ v disciplínách standardní a sportovní pistole. Obě soutěže si nenechali ujít naši pistoláři a pistolářky.

Našim nejlepším se dařilo velmi dobře.

V disciplíně standardní pistole skončil na 2.místě Martin Kubeš mladší výkonem 562 b., na 5.místě skončil Martin Kubeš starší výkonem 556 b. V této disciplíně se zúčastnilo 14 startujících.

Sportovní pistole se zúčastnilo celkem 33 pistolářů a pistolářek. V kategorii mužů, juniorů a žen skončil na 4.místě Pavel Skopový výkonem 569 b. Kategorii seniorů suverénně ovládl Martin Kubeš starší. Vyhrál druhým nejhodnotnějším výkonem dne, nádherným výsledkem 582 b. Gratulujeme !!! Na 2.místě skončil Jindřich Skupa výkonem 566 b. V kategorii dorostu se opět dařilo svěřenci ze skupiny trenérky Bedřišky Hykové. Jan Kysela skončil na 3.místě krásným výkonem 543 b. Všem našim úspěšným gratulujeme a při M ČR držíme palce k nejlepším výkonům !!!