20.6. Mezinárodní mistrovství ČR veteránů

O víkendu proběhl v Lobzích po koronavirové pauze již 30. ročník Mezinárodního mistrovství ČR veteránů ve sportovní střelbě. V početném startovním poli jsme měli zastoupení pouze mezi pistoláři. O naše medaile se zasloužili Martin Kubeš starší, Jindřich Skupa a Pavel Skopový, kteří získali celkem sedm medailí.

Nejúspěšnější byl Martin Kubeš starší, který tři disciplíny vyhrál. Ve vzduchové pistoli 40 ran výkonem 375 b.  Disciplínu sportovní pistole 5 + 30 výkonem 283 b. Disciplínu sportovní pistole 30 + 30 výkonem 563 b. Startoval v prostřední věkové kategorii B.

Ve stejné kategorii startoval Jindřich Skupa. V disciplíně sportovní pistole 5 + 30 skončil na třetím místě výkonem 277 b. V disciplíně sportovní pistole 30 + 30 skončil na druhém místě výkonem 555 b.

Pavel Skopový startoval v nejmladší věkové kategorii C a dosáhl na dvě třetí místa. Ve vzduchové pistoli výkonem 370 b. a ve sportovní pistoli 30 + 30 výkonem 556 b.

Všem třem gratulujeme k dosaženým úspěchům !!!