18.11. VC Dukly VzPi 60, 40 + Krajský přebor

Nová vzduchovková sezóna v Plzni odstartovala naplno. Proběhly první velké závody „VC Dukly“ v disciplíně VzPi 60 a 40 ran, sledované závody reprezentace, zároveň byl tento závod krajským přeborem pro střelce z Plzeňského kraje. Zúčastnilo se celkem „94“ pistolářů a pistolářek v pěti věkových kategoriích. Velmi pěkná účast.

Z našeho klubu se prvního většího závodu sezóny zúčastnilo 12 pistolářů a pistolářek. Ne všem se dařilo podle představ. Pouze dva z nich se probojovali na stupně vítězů mezi oceněné.

V kategorii seniorů zvítězil solidním výkonem 565 b. Martin Kubeš starší. Na třetím místě skončil Jiří Geleti výkonem 537 b. Nevadí je začátek sezóny, určitě se všichni další zlepší.

V krajském přeboru cinkli celkem 4 medaile, z toho jeden titul krajského přeborníka. V seniorech zvítězil Martin Kubeš starší výkonem 565 b. Na třetím místě skončil Jiří Geleti výkonem 537 b. V kategorii žen a juniorek skončila na třetím Simona Kocourová výkonem 526 b. V kategorii dorostenek skončila na druhém místě Barbora Pechmanová výkonem 339 b. Všem našim úspěšným moc gratulujeme !!!