7.10. M ČR 2019 - víceranné vzduchové zbraně

V Chomutově proběhlo o víkendu M ČR 2019 z víceranných vzduchových zbraní. Z našeho klubu se na toto mistrovství nominovali tři pistoláři a dvě pistolářky.

Zopakovali podobný úspěch jako při kulovém mistrovství v září v Plzni. Zisk celkem sedmi medailí, z toho dva tituly, kdy startovali za náš klub jsou toho důkazem.

V disciplíně standardní VzPi 40 v kategorii juniorů skončil na třetím místě Martin Kubeš mladší výkonem 349 b. Ve stejné disciplíně v kategorii dorostenek získala první titul M ČR Tereza Tomanová výkonem 338 b. V disciplíně sportovní VzPi 30 + 30 v kategorii mužů skončil na třetím místě Martin Kubeš starší výkonem 552 b. Ve stejné disciplíně v kategorii dorostenek skončila na třetím místě Tereza Tomanová výkonem 541 b. V disciplíně standardni VzPi 20 + 20 + 20 v kategorii juniorů skončil na třetím místě Martin Kubeš mladší  výkonem 533 b. Ve stejné disciplíně v kategorii dorostenek získala svůj druhý titul Mistra ČR Tereza Tomanová výknem 507 b. Ve stejné disciplně v kategorii mužů obsadilo naše družstvo v sestavě M.Kubeš starší, M.Kubeš mladší a M.Pojer třetí místo výkonem 1510 b.

Naši střelci získali další medaile v družstvech, kdy startovali za Plzeňské KS. Tereza Tomanová a Kateřina Sochorová získali v disciplíně standardní VzPi 40 kategorie dorost stříbrnou medaili. V disciplíně sportovní VzPi 30 + 30 kategorie muži, junioři získali titul Mistra ČR Martin Pojer a Martin Kubeš mladší. V disciplíně sportovní VzPi 30 + 30 kategorie dorost získali titul Mistra ČR Tereza Tomanová a Kateřina Sochorová. V disciplíně rychlopalná VzPi 2 x 30 kategorie muži, junioři získal Martin Kubeš mladší stříbrnou medaili. V disciplíně standardni VzPi 20 + 20 + 20 kategorie dorost získali bronzovou medaili Tereza Tomanová a Kateřina Sochorová.

Všem k dosaženým úspěchům gratulujeme !!!

Na Rajčeti najdete foto, výsledky najdete zde