3.11. VC Dukly - VzPi 60, 40 - 2.kolo Zpč.poháru

V Lobzích proběhlo 2.kolo Západočeského poháru „VC Dukly“ ve vzduchové pistoli. Účast byla podstatně lepší než před týdnem při 1.kole, startovalo celkem 95 pistolářů a pistolářek v pěti věkových kategoriích. Pořadatel SSK Dukla Plzeň v propozicích vypsal kromě tradičních kategorií i kategorii žactvo do 14 let věku, aby i ti nejmladší začínající střelci měli možnost soupeřit mezi sebou. V této kategorii se zúčastnilo celkem 17 střeleckých nadějí.

Z našeho klubu si tento závod nenechalo ujít 12 pistolářů a 1 pistolářka. Naše klubové barvy byly opět vidět na stupních vítězů mezi oceněnými. Dosáhli jsme dvě vítězství a jedno druhé místo v kategoriích. Ne všichni byli se svými výkony spokojeni.

V kategorii mužů a juniorů skončil na pátém místě Pavel Skopový výkonem 563 b. V kategorii seniorů zvítězil třetím nejlepším výkonem dne 567 b. Martin Kubeš. Hned na druhém místě skončil Jiří Geleti výkonem 557 b. V kategorii dorostu zvítězil Matěj Zátko výkonem 351 b. Všem našim úspěšným moc gratulujeme !!!

Sezóna se rozjíždí naplno. Příští víkend jsou první jedničkové závody v Bohumíně a za čtrnáct dní v Semilech.

Na Rajčeti najdete foto