8.9. Finále KZR, ČPM

O víkendu proběhly v Lobzích finálové závody KZR a ČPTM, které provázelo krásné počasí. Všem našim nominovaným se nedařilo podle představ, ale 4 umístění mezi oceněnými do 5.místa a další tři finálová umístění jsou velkým úspěchem pro náš klub.

Nejprve finálové závody KZR. Nejúspěšnější byl Martin Kubeš mladší. Startoval ve třech disciplínách. Ve sportovní pistoli skončil na 2.místě výkonem 572 b. V disciplíně vzduchová pistole skončil po základu na 4.místě výkonem 567 b.,  ve finále si 4.místo udržel výkonem 193,3 b. V disciplíně rychlopalná pistole skončil po základu na 6.místě výkonem 559 b., po finále skončil na 6.místě výkonem 6 zásahů. Lenka Skopová skončila ve vzduchové pistoli po základu na 8.místě výkonem 546 b., po finále skončila na 6.místě výkonem 153,3 b. Martin Kubeš starší skončil ve vzduchové pistoli po základu na 7.místě výkonem 563 b., po finále skončil také na 7.místě výkonem 135,8 b.

Finálové závody ČPTM - velmi dobře se dařilo našim mladým nadějím trenérky Bedřiška Hykové. Jan Kysela skončil ve sportovní pistoli na 5.místě výkonem 547 b. Jindra Vejskalová skončila ve stejné disciplíně také na 5.místě výkonem 512 b. Všem děkujeme za reprezentaci klubu  a držíme palce za 14 dní při M ČR v kulových disciplínách opět v Plzni !!!

výsledky najdete zde