22.6. Karlovarská liga SP 30 + 30 - 4. k., VzPi 60,40 - 3.k.

Střelecké soutěže se začínají rozjíždět na plné obrátky. Naši pistoláři vyrazili opět do Karlových Varů. Konalo se 4.kolo Karlovarské ligy ve sportovní pistoli a 3.kolo ve vzduchové pistoli. V obou disciplínách byli vidět v popředí výsledkových listin svými výkony.

Ve sportovní pistoli v kategorii seniorů zvítězil Martin Kubeš starší krásným výkonem 572 b. Mimo hodnocení tohoto kola, ale v kategorii do celkového pořadí zvítězil Pavel Skopový výkonem 571 b. Lenka Skopová dosáhla výkonu 529 b. V kategorii žen skončila na druhém místě. Výsledková listina je spojená s juniorkami a dorostem.

Ve vzduchové pistoli zvítězil mezi muži Pavel Skopový výkonem 561 b. V seniorech zvítězil Martin Kubeš starší výkonem 575 b. Všem našim pistolářům gratulujeme !