15.8. 3.kolo ČPM, Akademické M ČR

V Plzni proběhlo 3.kolo ČPM společné pro Čechy a Moravu a letošní Akademické MČR.  Soutěž provázelo krásné letní počasí.

V Akademickém M ČR startovali z našeho klubu jeden pistolář a tři pistolářky. Ve vzduchové pistoli kategorie ženy skončila na 4.místě Lenka Protivová hezkým výkonem 552 b. Ve sportovní pistoli kategorie ženy skončila na 4.místě Tereza Tomanová v novém osobním rekordu 557 b. o jeden bod za třetím místem. Gratulujeme!!! V nedělní libovolné pistoli skončil na 3.místě Martin Pojer výkonem 489 b. Získal pro náš klub jedinou medaili z tohoto A M ČR. Gratulujeme!!!

Ve 3.kole ČPM jsme měli mezi pistoláři dvě mladé pistolářské naděje. Více se dařilo Tomáši Tilňákovi v obou disciplínách. Ve vzduchové pistoli skončil na krásném 2.místě solidním výkonem 366 b. o pouhé dva body za prvním místem. Ve sportovní pistoli skončil na 4.místě výkonem 536 b.

Všem našim úspěšným gratulujeme a držíme palce našim mladým nadějím za tři týdny při finále ČPM, které bude opět v Plzni.