6.9.  Finále ČPM a KZR

Finále ČPM je za námi. Dva naši mladí pistoláři nasbírali zkušenosti před blížícím se M ČR za čtrnáct dní opět v Plzni. Na stupně vítězů se ve vzduchové pistoli probojoval Tomáš Tilňák, který výkonem 356 b. skončil na třetím místě. Gratulujeme !!! Ve sportovní pistoli skončil na 13. místě výkonem 522 b.  Druhý náš zástupce Jan Bultas se na stupně vítězů neprobojoval, přesto se svými výkony určitě neztratil. Ve vzduchové pistoli dosáhl 339 b. a 29. místo, ve sportovní pistoli dosáhl 525 b. a 12. místo. Držte palce za čtrnáct dní na domácím vrcholu sezóny.

Ve finále KZR jsme měli čtyřnásobné zastoupení. Dvojnásobné finálové zastoupení je také určitě úspěchem. Ve vzduchové pistoli kategorie mužů skončil na 4. místě hodnotným výkonem 573 b. Do finále bohužel nenastoupil a skončil na 7.místě. Pavel Skopový postupoval do finále z 8. místa výkonem 558 b. Po finále skončil na 6. místě výkonem 153,9 b. Kousek štěstí k finálové účasti chyběl dvěma našim juniorkám v kategorii žen. Kateřina Sochorová skončila ve vzduchové pistoli na 10. místě výkonem 545 b. dva body za finálovou účastí. Tereza Tomanová skončila ve sportovní pistoli na 11. místě výkonem 535 b., také dva body za finálovou účastí.

Všichni naší úspěšní dobře reprezentovali náš klub a při M ČR určitě všichni přidají ve svých výkonech.