21.9. M ČR 2021 - kulové zbraně

V Plzni proběhl letošní domácí vrchol kulové sezóny „M ČR“ v pistolových a puškových disciplínách. Třídenní klání provázelo již trochu podzimní počasí, kdy teploty nepřesáhly 20 stupňů. Z našeho klubu se zúčastnili pouze pistoláři, několik se jich ze soukromých důvodů omluvilo. Více nám to cinkalo v soutěžích družstev než v jednotlivcích. Tentokráte se na nás v zisku titulu mistra ČR nedostalo, ani naši mladí pistoláři se do popředí výsledkových listin neprobojovali. Zisk pěti medailí je určitě úspěchem.

Jedinou medaili v jednotlivcích získala Petra Trdličková ve sportovní pistoli. Do finále postupovala ze 4. místa s výsledkem 568 bodů. Po finále s 20 zásahy skončila na krásném 3. místě.

Čtyři medaile jsme získali v soutěžích družstev. V disciplíně LP 60 družstvo v sestavě P.Skopový, M.Pojer a M.Kubeš starší skončilo na 2. místě výkonem 1552 b. V disciplíně VP 30 + 30 družstvo v sestavě J.Skupa, P.Skopový a M.Kubeš starší skončilo na 2.místě výkonem 1683 b. V disciplíně SP 30 + 30 družstvo v sestavě P.Skopový, J.Skupa a M.Kubeš starší skončilo na 3. místě výkonem 1681 b. v disciplíně SP 30 + 30 družstvo v sestavě P.Trdličková, Z.Strnádková a L.Skopová skončilo na 3.místě.

Všem našim úspěšným blahopřejeme !!!! A v polovině října na nás čeká M ČR ze vzduchových zbraní, které se neuskutečnilo v březnu z důvodu koronaviru.

výsledky najdete zde