17.10. M ČR - vzduchové zbraně

V Lobzích proběhlo v náhradním termínu za březen letošní Mistrovství ČR ze vzduchových zbraní. V sobotu se uskutečnila vzduchová pistole ve čtyřech směnách a finálové závody dospělých a juniorských kategorií, v neděli byl ten samý program ve vzduchové pušce. Z našeho klubu se zúčastnili nominovaní pistoláři a pistolářky. Opět nám to cinklo, také čtyři finálové účasti jsou pro náš klub úspěchem. Získali jsme jednu medaili v jednotlivcích a dvě v družstvech.

V kategorii mužů skončil na 5.místě Martin Kubeš starší výkonem 564 b. Po finále skončil na 6.místě výkonem 154,4 b. Martin Kubeš mladší skončil po základním závodě na 7.místě výkonem 560 b. Po finále skončil na 5.místě výkonem 175,2 b. Družstvo mužů v sestavě Martin Kubeš starší, Martin Kubeš mladší a Pavel Skopový skončilo na krásném 3.místě výkonem 1677 b.

V kategorii juniorek po základním závodě zvítězila Tereza Tomanová výkonem 544 b. Ve finále své místo neudržela a skončila na 5.místě výkonem 160,5 b. Kateřina Sochorová skončila po základním závodě na 4. místě výkonem 537 b. Ve finále zabojovala a získala stříbrnou medaili výkonem 218,1 b. Družstvo žen v sestavě Lenka Skopová, Kateřina Sochorová a Tereza Tomanová skončilo na 2.místě výkonem 1627 b. - naše třetí medaile.

Z našich nejmladších se nejvíce dařilo Tomáši Tilňákovi. V kategorii starších dorostenců skončil na krásném 5.místě výkonem 360 b.

Všem našim úspěšným gratulujeme !!!