5.12. Mikulášská vzduchovka - VzPi 60, 40

V současné nelehké epidemiologické době uspořádal náš klub soutěž pro pistoláře „Mikulášská vzduchovka“. Zúčastnilo se celkem 37 pistolářů a pistolářek ve čtyřech kategoriích. Určitě bývávalo více závodníků, ale v dnešní době je to určitě velmi pěkné. Soutěž Západočeského poháru je již překonána a proto jsme zavedli tuto jednorázovou soutěž. Pro nejlepší v kategoriích jsme zajistili věcné ceny se sladkou odměnou k Mikuláši.

Z našeho klubu se zúčastnilo celkem 10 pistolářů a 3 pistolářky. Ne všem se dařilo podle představ, ve dvou kategoriích byli naši zástupci na stupních vítězů mezi oceněnými.

Nejvíce se nám dařilo v kategorii seniorů, kde jsme obsadili první tři místa. Zvítězil Jiří Geleti hodnotným výkonem 566 b., na 2.místě skončil Martin Kubeš starší výkonem 561 b. a na 3.místě skončil Pavel Skopový výkonem 557 b. V kategorii žen a juniorek skončila na 3.místě Lenka Skopová výkonem 540 b. Všem našim úspěšným gratulujeme !!!

Příští víkend se doufejme nestane nic neočekávaného a proběhne v Lobzích další ročník soutěže GP Praha na který jsou naši pistoláři a pistolářky přihlášeni.

Na Rajčeti najdete foto