19.2. Extraliga družstev - VzPi 40 - 2.kolo

Náš klub uspořádal 2.kolo 10.ročníku „Extraligy družstev“ ve vzduchové pistoli. Za doprovodu hudby z "Rock radia" vše proběhlo hladce a rychle. Bohužel se opět jedno družstvo z důvodu nemoci omluvilo. Nevadí, na průběh a výsledky tohoto kola to nemělo žádný vliv.

Naše družstvo startovalo ve stejné sestavě jako při prvním kole. V prvním závodě jsme prohráli s družstvem SSK Duel Praha poměrem 16 : 8. Martin Klubeš starší dosáhl výkonu 376 b., získal 6 bodů. Jiří Geleti dosáhl výkonu 363 b., nezískal žádný bod. Ján Hitka dosáhl výkonu 361 b., získal 2 body.

Ve druhém závodě jsme stejným poměrem 16 : 8 porazili družstvo SSK Olymp Plzeň. Martin Kubeš starší dosáhl výkonu 375 b., získal 4 body. Jiří Geleti dosáhl výkonu 374 b., získal 6 bodů. Ján Hitka dosáhl výkonu 359 b., získal 6 bodů. V tabulce Extraligy jsme po čtvrtém závodě na čtvrtém místě se ziskem 2 bodů.

V posledním šestém závodě před utkáním o umístěním máme velmi těžkého soupeře SSK Borek, ale nevzdáme to a porveme se o body. Závěrečné kolo s finálem o umístění je na programu za čtrnáct dní v neděli 6.3.