28.1. Extraliga družstev - VzPi 40 - 2.k.

Náš klub uspořádal 2. kolo soutěže „Extraliga družstev“ ve vzduchové pistoli. Rozlosování bylo připraveno, takže všechna družstva již při příjezdu věděla, proti komu budou střílet v obou kolech. Bohužel jeden člen našeho družstva se na poslední chvíli ze zdravotních důvodů omluvil, takže jsme stříleli ve dvou. Jinak se zúčastnili všichni v předepsaném počtu. Hudba hrála, vše proběhlo bez závad a zádrhelů.

Naše družstvo střílelo pouze ve dvou, i tak se drželo dobře. V prvním závodě se utkalo s SSK Louny a zvítězilo poměrem 13 : 11. Jindřich Skupa dosáhl výsledku 357 b., získal 8 bodů. Ján Hitka dosáhl výsledku 356 b., získal 5 bodů. Ve druhém utkání jsme měli za soupeře SSK Dukla Plzeň. Ve dvou to byl soupeř nad naše síly, prohráli jsme drtivě 23 : 1. Jindřich Skupa dosáhl výsledku 364 b., nezískal žádný bod. Ján Hitka dosáhl výsledku taká 364 b., získal náš jediný bod. V tabulce Extraligy jsme po 4. kole na 4. místě se ziskem dvou bodů.

Poslední kolo s finálem o umístění je na programu v neděli 5. března. Budeme to mít ještě těžké udržet se na 4. místě a vyhnout se souboji o udržení v Extralize. Fotografie pořídím až při posledním kole při vyhlašování výsledků.