25.9. M ČR 2023 - kulové disciplíny

V Lobzích proběhl vrchol letošní domácí kulové sezóny „Mistrovství ČR“ pro rok 2023. Tento závod si nenechali ujít naši nominovaní pistoláři. Ne všem se dařilo podle představ, aby co nejvíce našich zástupců bylo v popředí výsledkových listin.

Přesto tři medaile a jedno čtvrté místo jsou pro náš klub určitě úspěchem.

Ve sportovní pistoli kategorie žen skončila Petra Trdličková po základním závodě na třetím místě krásným výkonem 572 b. Ve finále si polepšila o jedno místo, skončila na druhém místě s 26 zásahy. Ve sportovní pistoli kategorie juniorů skončila na druhém místě Tomáš Tilňák výkonem 563 b. V disciplíně velkorážná pistole v kategorii družstev skončilo naše družstvo ve složení Martin Kubeš starší, Jindřich Skupa a Pavel Skopový výkonem 1670 b. na druhém místě. V disciplíně libovolná pistole kategorie open skončil na čtvrtém místě Pavel Skopový výkonem 526 b.

Všem našim úspěšným gratulujeme !!!!!