27.11. Grand Prix Rapid "2023"- VzPi 60, VzPu 60,40

Téměř kompletní domácí reprezentace, včetně výkonnostních střelců všech úrovní a kategorií se sešla při prvním jedničkovém závodě ze vzduchových zbraní v Plzni při dvoudenním klání „Grand Prix Rapid Plzeň“. Po organizační stránce stránce jsme vše opět zvládli bez chyby, přípravu závodu, prezentaci, průběh závodu, všichni závodníci odjížděli spokojeni. Ze zahraničních závodníků se zúčastnili pouze střelci ze Slovenska. Tímto děkujeme magistrátu města Plzně za finanční podporu závodu a firmám „Euroshooting Varga“ a „JSB Bohumín“ za poskytnutí věcných cen.

Z našeho klubu se zúčastnili pouze pistoláři a pistolářky. V nabité domácí konkurenci se ne všem dařilo podle představ. Jediný, kdo opět držel naše klubové barvy byl Martin Kubeš starší. V sobotu dosáhl solidního výsledku 563 b. a skončil po základním závodě na sedmém místě. Do finále nenastoupil a skončil na osmém místě. Na neděli se vyspal velmi dobře a bylo to o mnoho lepší. Krásné třetí místo hned za hned za členy naší reprezentace a super výsledek 575 b. !!!!!!!!

Moc Martinovi gratulujeme.